Oyun oynayarak para kazanma

PSN hesabınızda bulunan tüm kupalar artık çok değerli olacak. Kazanmış olduğunuz her gümüş, altın ve platin kupalar için PS Network hesabınıza ödül puanı yatırılacak. Bu ödül puanlarını krediye çevirerek PS Store üzerinde kolayca kullanabileceksiniz. PS4 kupaları ile oyun oynayarak para kazanma Peki, bu sistem nasıl işleyecek ve PSN sizi nasıl Continue Reading

Dünyada ki en pahalı oyun!

Başlığında da dediğimiz gibi düyanın en pahalı oyunu Koei Tecmo bu konuda sınır tanımıyor.Koei Tecmo’nun hafif cinsellik kokan ünlü dövüş oyunu artık ömrünü dolduruyor. Peki, firma yeni oyun yapmayı düşünüyor mu?Son beş yılda firma tarafında birçok yenilenmiş sürüm ve DLC sürekli olarak Dead or Alive 5’i destekledi. Dead or Alive 5 Plus, Dead or Alive 5 Ultimate, Dead or Alive 5 Last Round, Dead or Alive 5 Ultimate Arcade ve Dead or Alive 5 Ultimate Core Fighters gibi aynı oyundan beş farklı versiyon çıkartmayı başardılar.

Türkiye hangi oyunu seviyor!

Türkiye sizce hangi oyunları en çok oynuyor hangi oyunları seviyor sizler için bir araştırma yaptık. Yapılan araştırmalara göre, Türkiye’de 12- 18 yaş aralığındaki gençlerin yüzde 3.6’sının internet ve Teknoloji bağımlısı olduğu, yüzde 22’ye yakın kısmının ise bağımlılık sınırında olduğu ortaya çıkmış.