Çapkınlar Kralı – Çıplak Hizmet Zerrin Egeliler Erotik Film

Yapımı fazla eski olmayan bu filmin oyuncu kadrosu oldukça zengindir.görüntü kalitesi bakımından da izleyenlere görsel şölen yaratan bu film oldukça beğenilen bir filmdir.
Filmin Türü : Yeşilçam Erotik Filmler. seksi hizmetçi Zerrin Egeliler ile çapkınlar kralı Aydemir Akbaş’ın yatak odasında geçirdiği dakikaları kesintisiz izleyebileceğiniz harika bir komedi erotik tarzında yeşilçam filmi. Eğer Zerrin Egeliler hayranıysanız çapkınlar kralı filmi tam size göre. Aydemir Akbaş son derece çapkın bir adamdır.
Etiketler : konulu erotik film,Yeşilçam Erotik Film

Süper Selami – Yeşilçam Dilber Ay Seks Filmi

1970 yapımı olan süper selami filminin adındanda geldiği gibi süperman rolü olan bu filmde süper selami karakterini ünlü oyuncu aydemir akbaş oynuyor.bir diğer başrol ise dilber ay’dır.Dilber Ay’ın sevgilisi rolüyle ona eşlik ettiği ve Müge Güler’in de etkili güzelliğiyle eşlik ettiği güzel bir film. Aydemir Akbaş kötü mafya babası çilingir ve mazlum türk genci Selami rolleriyle karşımıza iki rolde çıkıyor. Özellikle filmde “21. parmak ordan başla” repliği çoğu yeşilçam erotik severin unutulmaz repliklerindendir. Mafya babası çilingir piyasadaki tüm tekel ürünlerinin stok edilmesi emrini verir.
Filmin Türü : Yeşilçam Erotik Filmler
Etiketler : konulu erotik film,Yeşilçam Erotik Film

Wentworth Miller Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

preson break dizisinin ünlü oyuncusu olan Wentworth Miller eşcinsel olduğunu açıkladı.bu haber ünlü oyuncunun gerek bayan gerek ise erkek hayranlarına üzücü bir haber oldu bu haberden sonra ünlü oyuncudan nasıl bir açıklama gelir bilinmiyor.St. Petersburg Uluslararası Film Festivali’ne yazdığı bir mektupla birlikte herkese eşcinsel olduğunu ve bu yüzden festivale katılmayacağını Continue Reading