Hayalet – Yabancı Erotizm Filmi

Oyuncu Kadrosunun oldukça Geniş olduğu bu filmin Günümüzde bile bu kadar çok sevilmesi o filmin başarılı olduğunun bir götergesidir.sizler için seçtiğimiz bu filmi beğeneceğinizden eminiz.Seksi ve kışkırtıcı güzeller köyün erkeklerinin tacizine uğrayacakken birden seks için istekli tavırlarıyla köylüleri şaşırtırlar. Herbir güzel kendine bir erkek seçer ve ormanlık alanda sevişmeye başlar. Köylü erkekler bu denli güzel kızların kendileriyle istekli şekilde sevişmelerinin şaşkınlıklarını üzerlerinden atamadan gerçek ortaya çıkar. Bir anda kurumuş bir iskelete dönen kızlar erkeklere hayatlarının en korkunç dakikalarını yaşatır. Neye uğradıklarını anlamayan köylüler koşarak oradan uzaklaşır.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Yasak Seks – Yabancı Seks Filmi

Psikopat bir çiftin bir restoranta gidip yemek yedikten sonra restorantın tuvaletinde seks yaptıkları ilginç bir fantazileri olan bu çiftin yaptıkları manyakça erotik sahneleri göreceksiniz.Robert ofisinde sarışın güzel sekreteriyle vakit geçirmenin tadını çıkarırken patronu telefonla bağlanarak odasına gelmesini ister. Siyah sütyeni ve sarışın saçlarıyla adeta bir içim su olan güzel sekreteriyle seksin daha başlarındayken Robert hevesi kursağında kalmış vaziyette patronunun odasına girer. Patron, Robert’dan etkileyici seks sahnelerinin olduğu bir video senaryosu istediğinden fikirlerini kendisine aktarmasını ister. Robert’ın ilk senaryosu; sarışın ve dolgun göğüslere sahip kadın banyoda üzerindekileri usulca çıkarır. Duşa girerken ortam hafif buharlı ve kadının ayaklarının altına güller serilmiştir
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Kötü Cadılar – Yabancı Erotik Film

Duşta Mastürbasyon yaparken yakalanan Kız korkup kendisini yakalayan kadını öldürüyor ve her duş aldığında aklına o an gelir sürekli değişik duygulara giren kızın erotizm ve korku hayatını konu alan bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum.Angelica bikinisinin üstünü çıkarır. Victoria ise Angelica’ya nazaran daha uysal ama yinede içindeki seks dürtüsüne zaman zaman kendini kaptıran bir kişiliğe sahiptir. Victoria elindeki muzla karşı komşunun erkeğini baştan çıkarırken Angelica bikinisinin altını da çıkararak çıplak şekilde havuzun etrafında gezinir. Eline geçirdiği beyaz kremayı göğüslerine sürerek komşusunu tahrik eden Angelica işi biraz daha abartır ve keskin bir bıçakla dans eder. Azgın kız kremayı vajinasına sürerek kayganlaştırdıktan sonra karşı komşu devreye girer.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Kadın Askerler Seks Görevinde – Yabancı Seks Filmi

Savaş sırasında erkek askerlerin moralinin yerine gelmesi için orduya kadın askerlerin alındığı bir devletin savaş zamanında yaşanılan erotik sahnelere şahit olacağınız bu film oldukça sevilmiştir.Alman konulu erotik film seviyorsanız kadın askerler seks görevinde filmi tam size göre. Hitlerin görevlendirdiği bir grup kadın asker kampa giriş yapar. Erkek alman askerler karşılarında bir grup güzel kadın görünce iştahları daha ilk günden kabarmıştır. Tabi erkekler onların kendileri için gönderildiği bilmemektedirler. Sarışın dolgun göğüslere sahip kadın asker çıplak şekilde kadınların sınıfına girerek doktor muayenesinden geçtiğini söyler.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Kadınların Seks Zevki – Yabancı Süper Seks Filmi

Yapımı fazla eski olmayan bu filmin oyuncu kadrosu oldukça zengindir.görüntü kalitesi bakımından da izleyenlere görsel şölen yaratan bu film oldukça beğenilen bir filmdir.Otobüste ölmeyince kendisini yolda giden bir aracın önüne atar. Arabanın kendisine çarpmasıyla ön cama yapışan Gillet arka koltukta oturan mavi gözlü ve gülümsemesiyle adeta bir meleği andıran kadını 1 saniyeliğine görür. Ve bu gülümseme Gilles’in uzun süre aklından çıkmayacaktır.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Seksi Masör Kasabada – Yabancı Erotik Film

Oyuncu Kadrosunun oldukça Geniş olduğu bu filmin Günümüzde bile bu kadar çok sevilmesi o filmin başarılı olduğunun bir götergesidir.sizler için seçtiğimiz bu filmi beğeneceğinizden eminiz. Orietta kasabaya çalışmak için geldiğinde çoğu kişi onun yanlız oluşunu ve mesleğini eleştiriyordur. Çünkü kasabada masörlük yapacak olan bu genç kız diğer evli kadınların kocalarını kaybetme korkusuna neden olmuştur. Kasabadaki kadınlar ile erkeklerinin araları çok iyi değildir. Seks isteyen kadının kocası ürkek yada çekingen olurken, seks yapmak için adeta düz duvara tırmanacak olan erkeğin eşi ise isteksiz davranışlar sergilemektedir.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Otostopçu Kız – Yabancı Süper Seks Filmi

Beyaz tenli süper bit fiziğe sahip bir kızın sürekli otostop yaparak seyehat etmesi ve her bindiği arabada seks deneyimi yaşaması filmi izlerken fazla sıkmıyor.Yolda kendisini almayan arabalara dil çıkararak tepki veren otostopçu kızın bu halleri kendisine sempatik bir hava katmış. Uzun bir uğraştan sonra bir araba kendisini almak için durur. Otostopçu kız rahat bir şekilde arabanın önünde yolculuk ederken bir yandan da adamın kendisiyle ilgilenip ilgilenmediğini kontrol etmektedir. Adam inançlı bir Katolik gibi gözükse de arada bir Maria’nın bacaklarına bakıyordur. Maria adamın Katolik davranışlar sergilediğini görünce kafasını adamın omzuna yaslar ve uykuya dalar. Adam birkaç dakika sonra eliyle uyuyan otostopçu kızın elbisesini açmaya çalışır.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film

Günah Günlükleri – Yabancı Süper Erotik Film

İki Erkek Kardeşin işlediği günahları konu alan süper erotik bir film tadında bu filmi izlerken kendinizden geçeceksinizDave rüyasında bile seks yaparken fantezilerini dorukta yaşayan bir adamdır. Tom ise daha çapkın ve daha yakışıklı olduğu için kız arkadaş bulmak konusunda zorluk yaşamıyordur. Tom’un girişkenliği ve Dave’nin komikliği ikiliyi tamamlayan unsurlar olarak gözüküyor.
Filmin Türü : Yabancı Erotik Film
Etiketler : konulu erotik film,Yabancı Erotik Film