Prison Break Sezon 2 trailer

2005 yapımı dizi olan prison break 1. bölümde başarılı bir seyirci kiitlesi yakaladı ve tüm hızıyla devam ediyor.Hapishanede ırkçı gerilim içten içe kaynamaktayken, Veronica, Lincoln’un davasını araştırmaya devam etmektedir. Bu arada Sara, Michael’ı diabet testine çağırır. Michael, C-Note’dan kan şekerini kontrol etmesini sağlayacak hapları tedarik etmesini ister. Testin pozitif sonuç vermesini sağlayarak kaçış planı için açık bir kapı bırakmayı düşünmektedir.
Tür: Prison Break, Prison Break 1. Sezon
Yapım: 2005
IMDB Puanı: 8.5
Yönetmen: Michael Watkins
Oyuncular: Dominic Purcell , Wentworth Miller , Amaury Nolasco , Robert Knepper , Sarah Wayne Callies , Wade Williams , William Fichtner , Paul Adelstein , Marshall Allman , Rockmond Dunbar , Jodi Lyn O’Keefe

Prison Break Sezon 1 – 1. Bölüm

preson break dizisinin başlangıç bölümü olan bu bölümde Michael Scofield abisini kurtarmak için hapise girer.Bir inşaat mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) Başkan Yardımcısı’nın kardeşini öldürmek suçuyla idam cezasına çarptırılan ağabeyi Lincoln Burrows’u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işi kendisi halletmeye karar verir ve kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlar.
Yapımı : 2005 – ABD
Tür : 3 Boyutlu , Dram , Gerilim , Macera , Polisiye
Süre: 43 Dak.
Yönetmen : Brett Ratner, Bobby Roth, Kevin Hooks
Oyuncular : Wentworth Miller , Robert Knepper , Sarah Wayne Callies , Dominic Purcell , Amaury Nolasco
Seslendirenler : Murat Şen , Erol Eren
Senaryo : Paul Scheuring , Matt Olmstead , Karyn Usher , Nick Santora , Zack Estrin